Staň se ženou, kterou ve svém životě chceš vidět

28.11.2013 08:04

"CD Jitky Ševčíkové, díky kterému můžete dosáhnout tělesného a duševního uvolnění. Techniky na CD můžete použít zejména na zvládnutí stresu, zbavení se nespavosti a migrén, vnesení větší harmonie do rodinného a pracovního života, výrazné zlepšení paměti a soustředění, posílení sebedůvěry a sebevědomí, dosažení lepšího zdravotního stavu, vitality, tělesné a duševní rovnováhy, rozvíjení tvořivosti a intuice."

Ideální dárek na ukončení vánočního shonu, co myslíte?

https://zenyzenam.cz/cd-alfa/?a_box=hcezn4qx

https://zenyzenam.cz/eshop/?a_box=hcezn4qx

 

"CD s motivačními nahrávkami od Lucky Kolaříkové, které je pomocníkem, díky kterému se otevřeš sebelásce a tím se otevřou brány hojnosti do tvého života." - Krásný dárek pro ženu jakéhokoli věku :)

https://zenyzenam.cz/cd-sebelaska/?a_box=hcezn4qx

https://zenyzenam.cz/eshop/?a_box=hcezn4qx

https://www.youtube.com/watch?v=IKqv_J0MiJg&feature=sharebox=hcezn4qx

"Nezapomenutelný den plný ženské energie, nových vhledů, zážitků, uvědomění, smíchu i pláče si teď můžeš zopakovat z pohodlí svého obýváku s kamarádkou, maminkou, sestrou, dcerou nebo manželem." - A pro ty všechny bude DVD i milým dárkem! 

https://www.zenyzenam.cz/zive-dvd?a_box=hcezn4qx

https://zenyzenam.cz/eshop/?a_box=hcezn4qx

 

"8 týdenní online program s 8 lektorkami, které jdou do hloubky důležitých oblastí života každé ženy - sebeláska, emoce, menstruace, ženský time-management, ženské kruhy a rituály, sexualita a intimita, těhotenství a porod, byznys. Navíc k online programu set DVD." - DVD a navíc vstup do online programu, to mnoha ženám rozzáří pod stromečkem oči!

https://zenyzenam.cz/online2/?a_box=hcezn4qx

https://zenyzenam.cz/eshop/?a_box=hcezn4qx

 

zz-728x90-2-gif-256.gif

Zázrak být Ženou PDF zdarma

zz-250x250-1-gif-256.gif