MYSTÉRIUM ZRODU

12.12.2019 12:12

ŽIVOT PODLE MAYSKÉHO KALENDÁŘE

12.12.2019 3 Kej

VŠE PRONIKAJÍCÍ VNITŘNÍ ZMĚNA, VÝBĚR CESTY CO NÁS SPOJÍ S
BUDOUCNOSTÍ, SPOJENÍ S NITREM PRO NALEZENÍ SÍLY A PODPORY,

HLEDÁNÍ ŠTĚSTÍ

MYSTÉRIUM ZRODU, PORODNÍ PROCES, INTENZIVNÍ TLAK VYŠŠÍHO
VĚDOMÍ NA ZROZENÍ NOVÉHO ZPŮSOBU FUNGOVÁNÍ - NA ODSTRANĚNÍ SKOŘÁPKY MINULOSTI A ZROZENÍ JÁDRA

V trecéně uvědomování své schopnosti tvořit a propojování se svojí vnitřní sílou přichází energie vnitřní proměny.

Den přeskupování vnitřních sil, co hýbou životem vpřed. Přestavění a řízení svých zdrojů, což jsou síla, energie, čas, myšlení a emoce směrem k vlastnímu dosahování, k tomu, co chceme dělat. Vyhodnocování a jak dál. Jak zformujeme své vztahy, zdroje do nových forem a struktur. Jak vytvoříme tyto nové struktury ve vlastním životě, ale i novou společnost, vládu, dělání svého byznysu. Jak budeme žít svoji cestu, sílu ducha, vůle, hodnoty, vztahy, peníze, abychom probudili svoji energii a radost pro tvoření. Spojit se se svým vnitřním Tvůrcem, pomoct své vlastní hvězdě zazářit, otevřít bránu a jít do svého života.

Dnešek pomáhá najít sebe sama, svoje poslání, roli, přitahujeme osud, svoji životní cestu.

Zjištění co nechceme je cesta tam kam chceme. Jde o nalezení sama sebe, nenechat se natlačit kde je
nám to nepříjemné jen kvůli pocitu viny z neplnění očekávání druhých a sama na sebe, ale přitom nebýt sebestřední, stát ve své síle. Cíl je soulad se sebou, věřit si, z podřizování do vlastní síly, to je cesta k hojnosti.

Bohyně léčí a napomáhá zrodu - nebát se a přijmout tu pomoc, je to ruka osudu, nebe na zemi.


Kej je o Čtyřce jako významu stability - čtyři světové strany, čtyři elementy, čtyři projevy lidské bytosti (fyzická, mentální, emocionální, duchovní), čtyři denní postavení Slunce (úsvit, poledne, západ, půlnoc), čtyři roční postavení Slunce (slunovraty a rovnodennosti), čtyři barvy, které symbolizují hlavní směry (červená na východě, modrá na západě, bílá na severu, žlutá na jihu), čtyři barvy kukuřice a čtyři barvy lidstva. Kej zároveň představuje i všechna čtyřnohá zvířata (i býk) a jako takový má silný vztah k přírodě. A jako pán lesa je o energii, moci, autoritě a hierarchii ve všech jejich projevech.

Kej se překládá jako Jelen, s významem mohutného samce, vládce lesa. Představuje původní syrovou energii a sílu. Je to nejmocnější znamení, silná autorita se sklonem k dominanci. Jelen je pro Maye jedno z nejmocnějších zvířat. Když Mayové poprvé uviděli koně tak si mysleli, že jsou blízcí příbuzní jelena, tak jej nazvali stejně. V Mayském jazyce K´iche slovo -kej- znamená skutečně jak kůň, tak jelen. Jelen symbolizuje všechnu původní sílu divoké přírody.

V antických kodexech je bůh duchovního lovu zobrazován s ocasem štíra a jeho koncem v lidské ruce.
Je to ta stejná ruka, která je vyobrazena na glyfu znamení, je to ruka lovce.
Významem je to ta ruka, ve které držíme všechnu potenciální sílu čtyřkou stabilizovaného světa v jeho nekonečné celistvosti; je to přirozená síla v nás připravená problesknout do akce a záměru. Tvůrce, Zdroj.

Kej je také ochránce přírody. Nejvyšší šamani jsou inciováni ve dny Kej. Osoby Kej se vyznačují silou vůle, otevřeností, sebevědomím, dosahováním cíle i přes překážky, trpělivostí, vytrvalostí, silnou motivací k práci, výkonem a pracovními úspěchy, pevností, rozhodností. To vše od harmonických projevů až po převahu ega a
dominance.

Známé osobnosti ve znamení Kej jsou např. Johnny Depp, Dalai Lama, Matka Tereza, Elton John,
Stephen King.


ŽIVOT PODLE MAYSKÉHO KALENDÁŘE

JANA MERTOVÁ

https://janamertova.blogspot.com/?m=1

Pro výpočet vašeho osobního životního plánu mě kontaktujte na mail zivotniplan@gmail.com.
Akasha