Masáže a terapie

17.08.2016 13:31

Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Také má, podobně jako úsměv, velmi mocnou přirozenou léčivou sílu. Dotýkat se a přijímat doteky se nás vždy týká jako celé bytosti a tak je každá masáž celostní léčebné umění, kdy se spouští i tzv. samouzdravovací procesy.

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstaších léčebných prostředků užívaných již tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a regeneraci svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Trápí vás bolestivé nebo namožené svaly či klouby, celková únava fyzická či psychická? Případně si potřebujete jenom odpočinout a zrelaxovat tělo i duši? Pak jsou k tomuto účelu velmi vhodné masáže. Přijďte si odpočinout a zapomenout na každodenní stres a shon, udělejte si chvliličku času jen pro sebe a nechte se hýčkat, relaxujte a získejte novou energii, vyzkoušejte blahodárný účinek masáže na vaše tělo i duši. 

Více informace najdete zde https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/

Základní masážní terapie Awakening trvá 60min celkem

Masáž zad......... 400,-

Masáž nohou.......... 200,-

Awakening diagnostika, léčba 90-120min. ........ 800,-

(Pokud lidé chtějí postoupit opravdu hluboko a pracovat s určitým problém v životě, ať se jedná o zdraví, stále se opakující problémy nejen ve zdravotním stavu, ale i ve vztazích, financích a atd., je určena právě tato masáž.)

Celotělová Awakening terapie 120 min. ........ 1200,-

(masáž zad, nohou, hrudníku, prsou, břicha, rukou, obličeje, tibetské mísy)

Masáž zvukem tibetské zpívající mísy.... je součástí masáží

https://cms.kouzlopritazlivosti-cz.webnode.cz/masazni-terapie/masaz-zvukem/


Sportovní, klasická a rekondiční masáž 40min. ......300,-


Kontakt: Vyškov

Objednejte se na mob. 732 664 746

mail: ivetasmoldasova@seznam.cz

Více informace najdete zde https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/zazraky-doteku/https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/masazni-terapie/

Masážní terapie Awakening

je souhrnem nejúčinnějších masážních metodik a technik. Je určena všem, kteří potřebují pomoci od bolesti, zdravotních a psychických problémů.

Je určena všem lidem, kteří chtějí odpomoci bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů. Uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebná. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje se záměrem a mnohy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.

Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme.

Záměrem techniky Awakening je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými, pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době.

Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Jak probíhá základní masáž Awakening:

Více najdete zde https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/Kouzlo přitažlivosti e-book