Jak žít život ve štěstí

26.06.2013 00:00

 

Chci se s vámi podělit a motivovat vás, jak je možné jít svou vlastní cestou. Jak žít život ve štěstí, růst, být sama sebou.

 

Alice Kirš zakladatelka projektu Women’s Summit Ženy ženám.

Ženy ženám je unikátní projekt, který pomohl mnoha ženám odpovědět na palčivé otázky, najít směr při řešení osobních starostí a každodenních problémů. Ukázal nám cestu ke šťastnému a naplněnému životu.

 

Jsem ráda, že jsem tyto ženy mohla poznat osobně.

Tyto výjimečné ženy mě v životě pomáhají a inspirují a moc jim děkuji. Proto je doporučuji i vám.

 

1. Online program Ženy ženám

O čem je tento program?

V online&DVD programu vystoupí 8 žen - expertek na 8 oblastí a v nich budou po 8 týdnů předávat své životní know-how. Budou mluvit o tom, co se ženy nenaučily ve škole, doma ani v zaměstnání.

Rozkryjí mnohá tabu a poskytnou ženám naprosto nové pohledy a informace, které mají sílu změnit jim život. Toto setkání, "konference" chcete-li se koná online a tím boří další hranice. Kdokoliv teď může čerpat vědomosti. Bez omezení vzdálenosti, termínů a jiných bariér.

Odhalte dnes 8 velmi konkrétních oblastí,
které Vám v praxi pomohou být opět sama sebou.

Cítíte-li, že je to teď pro vás ten správný krok, užijte si kouzlo 8 žen  právě ZDE + odkaz:

https://zenyzenam.cz/online2/?a_box=hcezn4qx

 

2. DVD Ženy ženám živě

V návaznosti na online program Ženy ženám proběhlo v dubnu 2013 setkání v Mahenově divadle Ženy ženám živě.Nezapomenutelný den plný ženské energie, nových vzhledů, zážitků, uvědomění, smíchu i pláče si teď mohou ženy zopakovat z pohodlí svého obýváku s kamarádkou, maminkou, sestrou, dcerou nebo manželem.

Já jsem tam také byla! Všem velice doporučuji!

Odkaz je ZDE:

https://www.zenyzenam.cz/zive-dvd?a_box=hcezn4qx

 

3. DVD program Přijímám svůj strach

DVD program Lucie Kolaříkové na téma Přijímám svůj strach učí ženy pracovat se svým strachem a udělat z něj svého pomocníka. Mnohým ženám strach komplikuje život, omezuje je, nebo dokonce paralyzuje. Právě pro tyto ženy je program určen. Program probíhá online.

O čem je tento program?

Tímto online programem ženy bude provázet Lucie Kolaříková, psycholožka a přední česká expertka pro rozvoj zdravé sebelásky a zvládání strachu. Pozitivní psychologie a hravě kreativní metody dělají z jejích seminářů osobního rozvoje příjemný a transformační zážitek. www.luciekolarikova.cz.

Odkaz najdete ZDE:

https://zenyzenam.cz/program-strach/?a_box=hcezn4qx

Akasha