20.2.2019 NÁSTUP NOVÉHO VLÁDCE ROKU 7 E´

20.02.2019 10:33

20.2.2019 NÁSTUP NOVÉHO VLÁDCE ROKU 7 E´

Dnes nastupuje na trůn nový vládce roku, který má jako hlavní energii symboliku životní cesty. Pokud jde o energie, tak ty nejsou přesně ohraničené koncem a začátkem, takže usazování nové energie trvá 20 dní. Cykly vládců roku se opakují po 52 letech, takže 7 E´ byl v roce 1967. Lze dohledat hlavní události roku 1967 a tak trošku odhadnout možnosti současného průběhu. Vlna vládnoucí energie bude mít svůj vrchol po 182 dnech, tedy na den 7 Ix´ 21.8.2018...pro nás významné datum.


KULMINAČNÍ BOD, PŘEKROČENÍ CÍLOVÉ ČÁRY, UKONČOVÁNÍ DOSAVADNÍ VZESTUPNÉ ČÁSTI CESTY A PŘÍPRAVA NA ZMĚNY, SVOBODNÁ VŮLE, ČAS PŘESTAT SE BÁT, ZMĚNA FREKVENCE
Dnes je velice důležitý den. V trecéně s výjimečnou rolí v cyklu, trecény vnitřní transformace ke svobodě, přichází den konce cesty. Trecéna říká Nebýt oběť. Jsme králové svého života, vystoupali jsme na vrchol pyramidy a rozhlížíme se do všech stran, minulosti i budoucnosti. Uzavírá se dosavadní část cesty, překračujeme cílovou pásku, děláme závěrečné kroky, už víme, pochopili jsme, rozumíme zkušenosti. Končí vzestupná (ascendent), učící část cesty. Vidíme vše jak jsme se sem dostali - úspěchy i pády, vítězství i prohry, smích i slzy. Vyjasňujeme si postoje, vybíráme, probouzí se odvaha ukončit starou cestu, kráčet nově. Být autentičtí, přirození. Dívat se daleko, mít svoji vizi, žít ji, prožívat ji a ukončovat vše, co k ní nevede. Není den na nové, ale na vyjasňování, ukončování starého a plné napojení na svého ducha. Řídit se vnitřním hlasem, pocity. Nenechat se už více manipulovat, vůlí zrušit vlivy minulosti s vědomím, že strašáci jsou jen strašáci. Nebýt oběť a tak lehce přijímat i dávat.
Je to cesta vzhůru k regeneraci a obnově světa. Letos budeme ukončovat a zase ukončovat. Příští rok už bude období harmonického propojení a ten další už začnou velké změny.
Kombinace dnešní energie s Vládcem roku 7 E´ říká: Zlatý řez, nové nastavení, překódování na vlastní pravdu. Opustit blokující historii a aktivovat frekvence růstu a vývoje do nové rovnováhy a řádu. Převzetí zodpovědnosti za tvorbu minulou i budoucí. Počátek objevování vlastních pokladů, očista identity do shody s duší. Osvobozování z oběti a závislostí.
Pro výpočet osobního Životního plánu mě kontaktujte na zivotniplan@gmail.com
Hlavní význam emočního znamení E´ je Cesta a hlavně cesta záměru a smyslu života. Je to životní síla a energie. Cesta života po které jdeme, schodiště i jednotlivé stupně po kterých stoupáme ke spiritualitě a pochopení vlastního sebeurčení. E´ je o nitru, prožívání, citlivosti, vztazích, naší svobodné vůli. Je o obnově duševní i fyzické. O naší schopnosti tvořit zevnitř ven, protože co prožíváme uvnitř se zobrazí navenek. Je to životní síla, co řídí mysl.
Mayové chápou čas jako cestu a duchovní učitele jako průvodce na cestě. Proto je E´ i znamením průvodců. Zvířecím symbolem tohoto znamení je Rys a v původním glyfu E´ je hlava rysa se zuby. Další obecně známý význam E´ je Zub, který je symbolem všech věcí, které určují náš průchod Cestou života. Zub je symbolem lidské bytosti, neboť nás odlišuje od bohů. E´ je energie objevování. Touha po objevování posouvá hranice nemožného a chápání bezpečí. Největší objevy obvykle přicházejí tímto způsobem. Tak vzniká zkušenost.
Výzvou pro znamení E´ je nutnost vize, jinak pouze bloudí životem. A to jak bloudění vnitřní, tak fyzické. Tím symbolizuje životní cestu a náš pohyb na ní. E´ znamená stát se cestou. Osoby narozené ve znamení E´ jsou vynikající komunikátoři a diplomaté, přirození vůdci, zajímají se o politiku, jsou vypravěči co umí zaujmout publikum. Vyprávějí pohádky, sdílí vědomosti, moudrost, pohodu. Pečují o lidi a vztahy.


Známé osobnosti narozené ve znamení E´jsou např. Stevie Wonder, David Beckham.

https://janamertova.blogspot.com/?m=1


Cesta záměru a smyslu života...

Tato fotogalerie je prázdná.

Akasha

Cesta záměru a smyslu života...

Tato fotogalerie je prázdná.