Zázraky doteku

Co je Masážní terapie Awakening

Velmi obtížně se dá vyjádřit a přiblížit obsah a celý záměr v Awakeningu v několika řádcích  :-)

Awakening-probuzení, není jen o probuzení naší kundaliní energie(vnitřní síly), není jen o probuzení našeho těla, ale je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda.

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Záměrem techniky Awakening a kurzů je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života.
Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Awakening má několik úrovní je to úroveň základní a dále diagnstická, hloubková.

V čem je její účinnost?   

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanizmů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Velkou úlohu hraje záměr, který je do metody vložen. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnítřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat naplno věci, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek rovnováhu a zdraví na urovni fyzické, psychické a duchovní.

Součástí Awakeningu a jeho vlivu je práce se záměrem, který má velkou roli v procesu uzdravování a štěstí.

Je výběrem a sjednocením prvků a účinných okruhů, které vzájemně na sebe reagují a propojují se na úrovní fyzické, (mentální, emocionální, psychické), duchovní. Proto za sebou nechává tak dobré výsledky.

Awakening je probuzení prožitku, probuzením naší vnitřní síly(kundaliní energie), naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány,páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších principu na úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení.

Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, potřebujete jen mít touhu tím projít a přijít. To ostatní se pak již děje automaticky.

1.Masážní terapie Awakening

Je určena všem lidem, kteří chtějí odpomoci bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů. Uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebna. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje se záměrem a mnohdy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.

2. Masážní terapie Awakening diagnostická

Při této terapii dochází mimo výše uvedeného základu ke komunikaci a přenosu informací až k buňce, je také diagnostická. Během masáže se zjištuje pulsem konstituce člověka, nerovnováha energetiky, enertgetických center, stav páteře a její neuromuskulární souvislost s orgány. Stav meridiánů a stav vnitřních orgánů. Je hluboce terapeutická a léčebná. Terapeut pracuje ve stavu hlubokého napojení nanejvyšší  vědomí, díky tomu má tak úžasné léčebné výsledky. Věnujeme se problému nebo tématu, který člověk potřebuje řešit. Dochází díky technice a napojení k prožití našich programů a nastavení, které způsobují tyto potíže a tím následně zdraví nebo kvalitu života.

3. Masážní terapie Awakening léčba, kontrola po diagnostice.

Tato terapie se dále praktikuje, po diagnostice, kdy chce klient na sobě dále pracovat a růst ve zdraví a do probuzení. Každou touto terapii se dosáváme hlouběji k rezistenci k programům člověka a jejich následného prožití, uvolnění a přijetí na podvědomé úrovni. Pracuje se i s DNA a buňkami. To vše se projevuje v kvalitě člověka a jeho růstu a vnímání života. Tato terapie reší chronické obtíže, alergie, astma, špatný zrak, menstruační problémy, srdeční potíže, nespavost, úzkosti, deprese....., Neřeší však jen fyzické obtíže, ale směřuje i do roviny mentální a duchovní. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je, najít svoje poslání, pomáhá řešit finanční, vztahové problémy.

4. Masážní terapie Awakening těhotenská

Je určena všem ženám v těhotenství. Během masáže se uvolňuje tlak na bedra a celá páteř a klouby. Je velmi uvolňující a maminky si při ní skvěle odpočinou. Pracuje se současně i s dítětem. Dítě vnímá jakýkoli proces matky a touto masáží se dají naprogramovat pozitivní programy dítěte a restartovat záporné programy, které člověk v dospělosti vnímá jako nepříjemné životní situace. Plod v břiše vnímá tuto masáž a velmi se mu líbí. Těhotenská masáž - přínos masáže pro těhotnou ženu byl uznáván v tradičních společnostech po celém světě. Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad, otoky, syndrom karpálního tunelu, bolesti v oblasti kostrče či zánět sedacího nervu. Těhotenská masáž je jemná masáž celého těla pomocí kvalitního přírodního oleje a éterických olejů, které jsou vhodné v těhotenství. Ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Zabraňuje popraskání pokožky a vzniku jizev na stehnech, břiše a prsech. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění. V těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.

5. Masážní terapie Awakening poporodní do tří let dítěte

Tato masáž je určená ženám po porodu, ke srovnání obratlů, páteře a kyčlí. Vlivem porodu mnohy dochází k posunutí obratlů a tato masáž dává obratle do správné polohy, což velmi výrazně redukuje pozdější bolest zad při nošení dítětě a zátěži na páteř. Také udržuje energetiku meridiánů a nádí v celém těle matky, a to má vliv na zdraví dítěte.


Zázraky doteku

Tato fotogalerie je prázdná.

Akasha

Zázraky doteku

AKASHA