Soulad našeho života

Vítám vás všechny, kteří cítí, že krása vnější a krása vnitřní tvoří celek našeho života, jedna bez druhé netvoří soulad. Jak vně tak uvnitř.

Vnější krása je důležitá pro první dojem a po pár minutách komunikace nabývá na důležitosti vnitřní krása.

Na život je možné dívat se z různých úhlů pohledu. Vnímání všech věcí kolem nás závisí jen a jen na našem vlastním úhlu pohledu.

Je důležité najít svůj vnitřní střed a dát vše do souladu.

Krásné pocity, radost ... přijímáme automaticky, ale když přijde strach, smutek, bolest, tak je těžce neseme. Je třeba popracovat na vnitřních pocitech a dát je do souladu. Emoce ovlivňují náš život, naše tělo, naše zdraví.

Je důležité naučit se ovládat své emoce, očistit a zprůchodnit naše energetická centra, ať může naše vnitřní energie, esence života, kundalini energie volně proudit.

Když svlékneme starou kůži, jako had, očistíme se od starých nánosů, umožníme volný průchod ve svých energetických centrech nastává velká proměna našeho života.

JDE O PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ HADÍ SÍLY V NÁS, KTERÁ TVOŘÍ ŽIVOT.

PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ SÍLY znamená probuzenou prvotní energii kundalini, vnitřního ohně, který prochází tělem, má podobu blesku a svým tvarem tak připomíná hada. Tato energie oživuje vše ohromnou silou, to znamená naši vnitřní sílu. Z pochopení používání síly pramení moudrost. Právě jako blesk propojí nebe se zemí, tak tato energie tvoří základ životní síly. Je o všech typech transformace a růstu - evoluci lidstva, osobním růstu,
duchovním rozvoji, vztazích. Síla a znalosti přinášejí moudrost.


Prošla jsem hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening. Ve svém růstu jsem dospěla k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Předávám Deekshu - Požehnání milosti. Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu.

Awakening je návrat k přirozenosti.

To, co mě naplňuje a nás všechny spojuje, je touha podpořit vás a vnést do života vnímání reality v opravdové lásce, radosti, klidu, míru a hojnosti, pomoci druhým lidem od bolesti fyzické, psychické i duchovní.

Vše je prosté, jednoduché, jen naše mysl dělá z věcí složitosti.

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás.

Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe, natož na rodinu a blízké a ještě věnujeme svou energii ostatním. Jsme tak zahlcení, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme.

 

Masážní terapie Awakening je souhrnem nejúčinnějších masážních metodik a technik. Je určena všem, kteří potřebují pomoci od bolesti, zdravotních a psychických problémů, uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebná. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje se záměrem a mnohdy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.
Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Záměrem masážní terapie Awakening je lépe pochopit sami sebe, pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení životní energie  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  tato energie pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.
Pokud lidé chtějí postoupit opravdu hluboko a pracovat s určitým problém v životě, ať se jedná o zdraví, stále se opakující problémy nejen ve zdravotním stavu, ale i ve vztazích, financích a atd., je určena právě tato masáž.

Awakening přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.

Při masáži používám přírodní sezamový olej a příjemnou relaxační hudbu. 
Na závěr přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní energie, léčí, očišťují mysl a jsou úžasným zdrojem energie.

Jak probíhá základní masáž Awakening najdete zde: www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie

Awakening je probuzení prožitku, probuzením naší vnitřní síly (kundaliní energie), naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších principu na úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení.

Pracuji ve stavu hlubokého napojení na nejvyšší vědomí, díky tomu má tak úžasné uzdravující výsledky.

Věnujeme se tématu, který člověk potřebuje řešit. Dochází díky technice a napojení k prožití našich programů a nastavení, které způsobují tyto potíže a tím následně zdraví nebo kvalitu života. Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

Po masáži přikládám tibetskou mísu, která vše doladí a obnoví harmonickou frekvenci těla, zbaví karmické zátěže, odstraní negativní energii, léčí, očistí mysl a je úžasným zdrojem energie.

Při masáži zvukem vám je tibetská mísa rozeznívána přímo na těle. Tento druh zvukové terapie má velmi blahodárný vliv na veškeré vnitřnosti, které se zvuku znějící mísy přizpůsobují a vibrují, čímž ze sebe jsou schopny vyloučit nahromaděné nečistoty. Zároveň má tato procedura očistný vliv na tělesné tekutiny, především pak na vodu, která tvoří až 70 % našich těl.

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/masaz-zvukem/

K očistě používám i šamanský buben. Bubnování uvolňuje staré vzorce, které nás silně ovlivňují v našem chování, cítění a vztazích.  Podporují v uzdravení a zlepšení kvality života. Šamanský buben v sobě nese hluboké prazákladní tóny, které se dotýkají naší duše. Když během bubnování nasloucháme, přechází tělo do hluboce uvolněného stavu.


Těším se na setkání

IVETA AKASHA

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha2/awakening-probuzeni/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/cenik/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/rezervace-terapii/


https://www.kouzlopritazlivosti.cz/blog/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/news/esence-zeme-zije-a-dycha-skrze-nas/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/news/pocatek-vedomeho-zivota-ucime-se-opravdove-zit/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/news/zivot-je-dar/

Akasha

harmonie našeho života