Harmonie našeho života

Vítám vás všechny, kteří cítí, že krása vnější a krása vnitřní je nedílnou součástí celku - harmonie našeho života.

Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu. Prošla jsem hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening. Ve svém růstu jsem dospěla k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Předávám Deekshu - Požehnání milosti.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

https://www.facebook.com/iveta.smoldasova

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe, natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a
radosti ze života, pouze přežíváme.

Trápí vás celková únava fyzická či psychická, bolestivé nebo namožené svaly či klouby? Případně si potřebujete jenom odpočinout a zrelaxovat tělo i duši? Pak jsou k tomuto účelu velmi vhodné masážní terapie. Přijďte si odpočinout a zapomenout na každodenní stres a shon, udělejte si chviličku času jen pro sebe a nechte se hýčkat, relaxujte a získejte novou energii, vyzkoušejte blahodárný účinek masáže na vaše tělo i duši.

Masážní terapie Awakening je souhrnem nejúčinnějších masážních metodik a technik. Je určena všem, kteří potřebují pomoci od bolesti, zdravotních a psychických problémů.

Je určena všem lidem, kteří chtějí odpomoci bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů. Uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebná. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje
se záměrem a mnohdy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.
Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Záměrem masážní terapie Awakening je lépe pochopit sami sebe, pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době. Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické
zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení životní energie  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  tato energie pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.
Pokud lidé chtějí postoupit opravdu hluboko a pracovat s určitým problém v
životě, až se jedná o zdraví, stále se opakující problémy nejen ve zdravotním
stavu, ale i ve vztazích, financích a atd., je určena právě tato masáž. Awakening přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.. Při masáži používám přírodní sezamový olej a příjemnou relaxační hudbu. 
Na závěr přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují
harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní
energie, léčí, očišťují mysl a jsou úžasným zdrojem energie. Jak probíhá
základní masáž Awakening najdete zde: www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie

Awakening je probuzení prožitku, probuzením naší vnitřní síly (kundaliní energie), naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších principu na úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení. Pracuji ve stavu hlubokého napojení na nejvyšší vědomí, díky tomu má tak úžasné léčebné výsledky.
Věnujeme se problému nebo tématu, který člověk potřebuje řešit. Dochází díky technice a napojení k prožití našich programů a nastavení, které způsobují tyto potíže a tím následně zdraví nebo kvalitu života. Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

objednejte se na mob. 732 664 746 nebo
pište mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

Těším se na Vaši návštěvu. AKASHA

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/harmonie-naseho-zivota/

harmonie našeho života

Kouzlo přitažlivosti e-book zdarma

harmonie našeho života