Masáže a terapie ... PROBUZENÍ 

Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Také má, podobně jako úsměv, velmi mocnou přirozenou léčivou sílu. Dotýkat se a přijímat doteky se nás vždy týká jako celé bytosti a tak je každá masáž celostní léčebné umění, kdy se spouští i tzv. samouzdravovací procesy.

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstaších léčebných prostředků užívaných již tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a regeneraci svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Trápí vás bolestivé nebo namožené svaly či klouby, celková únava fyzická či psychická? Případně si potřebujete jenom odpočinout a zrelaxovat tělo i duši?

Přijďte si odpočinout a zapomenout na každodenní stres a shon, udělejte si chvliličku času jen pro sebe a nechte se hýčkat ... získáte novou energii ... vyzkoušejte blahodárný účinek masáže na vaše tělo i duši. 


                

          Masážní terapie Awakening

je souhrnem nejúčinnějších masážních metodik a technik. Je určena všem, kteří potřebují pomoci od bolesti, zdravotních a psychických problémů. Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

Je určena všem lidem, kteří chtějí odpomoci bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů. Uvolnit napnuté tělo i mysl. Je zdravotní, preventivní i léčebná. Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Dále také již zde se pracuje se záměrem a mnohy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.

Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu, prošla jsem hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání

Předávám Deekshu - Požehnání milosti.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme.

Záměrem techniky Awakening je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými, pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době.

Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

V čem je její účinnost?

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanizmů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Velkou úlohu hraje záměr, který je do metody vložen. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat naplno věci, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek rovnováhu a zdraví na úrovni fyzické, psychické a duchovní.

K masážím používám přírodní sezamový olej a příjemnou relaxační hudbu, na závěr přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní energie, léčí, očišťují mysl a jsou úžasným zdrojem energie.

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/zazraky-doteku/


Jak probíhá základní masáž Awakening:

Pracuje se na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  životní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení životní energie  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  tato energie pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.

Jako garantovaný terapeut praktikuji Awakening a šířím záměr Awakeningu do podvědomí lidí velmi čistě. Prošla jsem školou masážní terapie Awakening, hlubokými duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening. Ve svém růstu jsem dospěla k Mukti iniciaci, předávám Deekshu - Požehnání milosti.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-terapeuti

Jak probíhá prohlubující masážní terapie Awakening?

- nejdříve posdílíte, co vás ke mně přivádí, co řešíte... jaký máte záměr...

Před, i po praktikování terapie si vypijete v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nervové soustavy a pročištění lymfatického systému.

Naladíme se a záměr vložíme do procesu při masáži.

Masáž trvá asi 90 - 120 min. někdy i déle.

Při masáži probíhá proces probouzení životní energie v nás, našeho potenciálu, naší opravdovosti, identity, aktivace životadárné tvořivé energie...

Je to stav probuď se a leť... žij naplno... raduj se a tvoř...

Důležité je se plně uvolnit, uvolnit celé tělo a odevzdat se celému procesu s důvěrou. Vypustit všechny myšlenky z hlavy a jen celý proces pozorovat, vnímat, co se děje v těle a klidně dýchat...

Dochází k různým reakcím, podle toho, jak kdo na tom je... tělo se čistí a reaguje různě (může se objevit pláč, křik, kašel, pohyb těla, smích, radost... můžete projít celým procesem v blaženosti, cítit příval Lásky... můžete vnímat různé prožitky, vize...

Je to postupná masáž zad, šíje, krku, nohou ... trvá 90 - 120 min.

Masáž ukončím pohlazením hřebene, který obsahuje částice turmalínu. Uvolňované turmalínem dlouhovlnné infračervené paprsky, záporné ionty, mikroproud  a výživné stopové prvky zmírňují únavu, nervové napětí, zatížení mozku, zlepšují prokrvení ...

Po masáži přikládám tibetskou mísu, která vše doladí a obnoví harmonickou frekvenci těla, zbaví karmické zátěže, odstraní negativní energii, léčí, očistí mysl a je úžasným zdrojem energie.

Na závěr si můžeme posdílet, co se dělo a co dál...

Prohlubující masážní terapie Awakening                                                                    -
- masáž zad, krku, šíje, nohou  90-120min. cena 900,- Kč

Jak probíhá prohlubující masážní terapie Awakening + osobní konzultace Akasha terapie? 

Prohlubující masážní terapie Awakening + osobní konzultace Akasha terapie

- masáž zad, krku, šíje, nohou  90-120min. + 40 min. komunikace - cena 1300,- Kč

Tato masáž je rozšířena o masáž rukou a osobní konzultaci ... Vstupem do pátého elementu Akáši (Vesmírného éterického prostoru) se nám dostává vedení, porozumění a nový vhled v rámci časoprostoru a otvírá se nám cesta spolutvůrce, kde můžeme převzít kontrolu nad veškerým utvářením a manifestací naší každodenní reality.

...vše se děje v našem světě, v našem životě z nějakého důvodu, nic se zde neděje bezdůvodně. Vše má svůj skrytý smysl...

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha2/cteni-z-kroniky-akasha/


Moc se na vás těším

Akasha

e-mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

mob. +420 732 664 746

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#maseri-a-terapeuti

www.kouzlopritazlivosti.cz

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha2/awakening-probuzeni/

Deeksha

Tato energie se přenáší rukama na hlavu nebo na dálku a má své poslání odblokovávat bloky, které nám brání v probuzení a žití v jednotě.

Pro mě je to další možnost, jak pracovat a otevírat určité brány k našemu uzdravení. Skrze mne proudí tyto energie, kdy dochází k otevření a možnostem ... tím se nastartuje proces léčení celého bytí.

Každý deeksha dávající prochází velmi krásným a mocným rituálem plným meditací, učení a prvotnímu odblokování k vyššímu stavu vědomí. Každému velice doporučuji podstoupení tohoto rituálu a nastartování svého růstu. Více na 

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/masazni-terapie/   www.deeksha.cz

Akasha

Objednejte se na mob. 732 664 746

mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/cenik/

Ve Vyškově

Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

Těším se na setkání.

AKASHA

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/news/vedoma-zena/

Brno - Lesná, Haškova 1 - ROKLINKA

Kouzlo přitažlivosti e-book zdarma

AKASHA

Kontaktujte nás