Masáže a terapie AWAKENING

PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ SÍLY     

                                 

Vytvořit rezervaci: https://akasha-masaze.reservio.com/  

Ceník: https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/cenik/

Jak probíhá masáž:

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/jak-probiha-masaz-awakening/


Awakening je návrat k přirozenosti.

Záměrem Awakeningu je probudit v nás vnitřní sílu, která se nazývá kundaliní energie, a uzdravit nás na úrovni fyzické, psychické a duchovní. Vše je propojeno. Jedno bez druhého nemůže být uzdraveno.

PROBUZENÍ KUNDALINI ENERGIE 

To, co mě naplňuje a nás všechny spojuje, je touha podpořit a vnést do života vnímání reality v opravdové lásce, radosti, klidu, míru a hojnosti, uzdravit nás od bolesti fyzické, psychické i duchovní.

Vše je prosté, jednoduché, jen naše mysl dělá z věcí složitosti.

Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás.

Jsem garantovaná terapeutka Awakeningu, prošla jsem hlubokými  duchovními procesy vnitřního poznání na kurzech Oneness Awakening a kurzem Kundalini jógy. Ve svém růstu jsem dospěla k Mukti iniciaci, která je v našich životech to nejvyšší, co může člověk obdržet. Mohu předávat Deekshu - Požehnání milosti. Tato energie se přenáší rukama nebo na dálku a má své poslání odblokovávat bloky, které nám brání v probuzení a žití v jednotě.  Pro mě je to další možnost, jak pracovat a otevírat určité brány k našemu uzdravení. Využívám předáváním skrze mě této energie k uzdravení, aby se otevřeli možnosti, ať už jsou jakékoliv a tím se nastartoval proces uzdravení celého bytí.

Praktikuji Awakening a šířím záměr Awakeningu do podvědomí lidí velmi čistě.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

Děkuji https://www.facebook.com/nicol.kozakova za to, co mi předala a stále předává.

TERAPIE AWAKENING JE PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE V NÁS ... NAŠEHO POTENCIÁLU ... NAŠÍ OPRAVDOVOSTI ... AKTIVACE ŽIVOTADÁRNÉ ENERGIE ... AKTIVACE SÍLY KUNDALINI ... TVOŘIVÉ SÍLY.

Jedním z přínosů Awakening je přirozené probuzení našeho života uvnitř nás, naší vnitřní síly v nás, naší energie. Je to skutečný prožitek, hluboká léčba na mnoha úrovních.

Od narození vnímáme dotek druhých jako výraz náklonnosti, důvěry a bezpečí, a aniž bychom si to uvědomovali, naše tělo lidský dotek potřebuje. Také má, podobně jako úsměv, velmi mocnou přirozenou léčivou sílu. Dotýkat se a přijímat doteky se nás vždy týká jako celé bytosti a tak je každá masáž celostní léčebné umění, kdy se spouští i tzv. samouzdravovací procesy.

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstaších léčebných prostředků užívaných již tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a regeneraci svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Trápí vás bolestivé nebo namožené svaly či klouby, celková únava fyzická či psychická? Případně si potřebujete jenom odpočinout a zrelaxovat tělo i duši?

Přijďte si odpočinout a zapomenout na každodenní stres a shon, udělejte si chvliličku času jen pro sebe a nechte se hýčkat ... získáte novou energii ... vyzkoušejte blahodárný účinek masáže na vaše tělo i duši. 

                

          Masážní terapie Awakening

je souhrnem nejúčinnějších masážních metodik a technik.

Awakening je návrat k přirozenosti, pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je.

Je určena všem lidem, kteří chtějí na sobě popracovat, odpomoci od bolesti, zdravotních a psychických problémů, bolesti páteře, svalů, šlach, kloubů, uvolnit napnuté tělo i mysl.

Při terapii se pracuje s páteří, tkáněmi, lymfatickým systémem a detoxikací tkání a orgánů, dle systému Awakeningu. Je zdravotní, preventivní i léčebná. Dále také již zde se pracuje se záměrem a někdy se po základu lidem dějí velké zázraky a změny v životě.


Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni, bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme.

Záměrem techniky Awakening je zažít a dojít do tohoto stavu, kdy jsme v jednotě sami se sebou a s druhými, pomoci lidem objevit naplnění a radost v životě, ať už se jedná o profesi, finance, zdraví, a co je nejdůležitější najít lásku ve vztazích, což posiluje rodinná pouta. Tím každému pomoci k překonávání každodenních překážek v dnešní době.

Při procesu dochází k uzdravení vztahů, problémů života. Fyzické zdraví je pak samozřejmým benefitem této cesty.

V čem je její účinnost?

Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanizmů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Velkou úlohu hraje záměr, který je do metody vložen. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat naplno věci, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek rovnováhu a zdraví na úrovni fyzické, psychické a duchovní.

K masážím používám přírodní sezamový olej a příjemnou relaxační hudbu, na závěr přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní energie, léčí, očišťují mysl a jsou úžasným zdrojem energie.

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/zazraky-doteku/


Jak probíhá základní masáž Awakening:

Pracuje se na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází vlivem práce s páteří a obratlů k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Pracuje se s uvolnění toxinů v tkáních a také se pracuje na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními, marmovými body a aktivací  životní energie, dochází také neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů, přináší podporu a detoxikaci orgánů. Řeší alergie, astma, nespavost, nervozitu, velké napětí, špatné trávení, menstruační problémy a mnoho dalších již chronických stavů.

Pokud se pravidelně pracuje na probuzení životní energie  a praktikuje se probuzení energetického okruhu,  tato energie pomáhá léčit i hluboce zakořeněnou, chronickou nemoc v našem těle a mysli.


Jak probíhá prohlubující masážní terapie Awakening?

- nejdříve posdílíte, co vás ke mně přivádí, co řešíte... jaký máte záměr...

Před, i po praktikování terapie si vypijete v klidu speciální čaj, který podporuje detoxikaci tkání, uvolnění svalů, nervové soustavy a pročištění lymfatického systému.

Naladíme se a záměr vložíme do procesu při masáži.

Masáž trvá asi 90 min.

Při masáži probíhá proces probouzení životní energie v nás, našeho potenciálu, naší opravdovosti, identity, aktivace životadárné tvořivé energie...

Je to stav probuď se a leť... žij naplno... raduj se a tvoř...

Důležité je se plně uvolnit, uvolnit celé tělo a odevzdat se celému procesu s důvěrou. Vypustit všechny myšlenky z hlavy a jen celý proces pozorovat, vnímat, co se děje v těle a klidně dýchat...

Dochází k různým reakcím, podle toho, jak kdo na tom je... tělo se čistí a reaguje různě (může se objevit pláč, křik, kašel, pohyb těla, smích, radost... můžete projít celým procesem v blaženosti, cítit příval Lásky... můžete vnímat různé prožitky, vize...

Je to postupná masáž zad, šíje, krku, nohou.

Masáž ukončím pohlazením hřebene, který obsahuje částice turmalínu. Uvolňované turmalínem dlouhovlnné infračervené paprsky, záporné ionty, mikroproud  a výživné stopové prvky zmírňují únavu, nervové napětí, zatížení mozku, zlepšují prokrvení ...

Po masáži přikládám tibetskou mísu, která vše doladí a obnoví harmonickou frekvenci těla, zbaví karmické zátěže, odstraní negativní energii, léčí, očistí mysl a je úžasným zdrojem energie.

Na závěr si můžeme posdílet, co se dělo a co dál...


Jak probíhá prohlubující masážní terapie Awakening + osobní konzultace Akasha terapie? 

Prohlubující masážní terapie Awakening + osobní konzultace Akasha terapie

- masáž zad, krku, šíje, nohou  90-120min. + 40 min. komunikace

Tato masáž je rozšířena o osobní konzultaci ... Vstupem do pátého elementu Akáši (Vesmírného éterického prostoru) se nám dostává vedení, porozumění a nový vhled v rámci časoprostoru a otvírá se nám cesta spolutvůrce, kde můžeme převzít kontrolu nad veškerým utvářením a manifestací naší každodenní reality.

...vše se děje v našem světě, v našem životě z nějakého důvodu, nic se zde neděje bezdůvodně. Vše má svůj skrytý smysl...

K očistě a uvolnění používám před masáží šamanský buben. Bubnování uvolňuje staré vzorce, které nás silně ovlivňují v našem chování, cítění a vztazích.  Podporují v uzdravení a zlepšení kvality života. Šamanský buben v sobě nese hluboké prazákladní tóny, které se dotýkají naší duše. Když během bubnování nasloucháme, přechází tělo do hluboce uvolněného stavu. Na závěr masáže přikládám tibetské zpívající mísy, které dokonale obnovují harmonickou frekvenci těla, zbavují karmické zátěže, odstraňují negativní energie, léčí, očišťují mysl a jsou výživným zdrojem energie.

+ masážní lázeň, muzikoterapie ....

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha/

Moc se na vás těším

Iveta Akasha

e-mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

mob. +420 732 664 746

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/cenik/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha2/awakening-probuzeni/

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/news/je-cas-zit-svoji-budoucnost-v-pritomnosti-znovuzrozeni-zare-zivota/

Deeksha

Tato energie se přenáší rukama nebo na dálku a má své poslání odblokovávat bloky, které nám brání v probuzení a žití v jednotě.

Pro mě je to další možnost, jak pracovat a otevírat určité brány k našemu uzdravení. Skrze mne proudí tyto energie, kdy dochází k otevření a možnostem ... tím se nastartuje proces léčení celého bytí.

Každý deeksha dávající prochází velmi krásným a mocným rituálem plným meditací, učení a prvotnímu odblokování k vyššímu stavu vědomí. Každému velice doporučuji podstoupení tohoto rituálu a nastartování svého růstu.

Vytvořit rezervaci: https://akasha-masaze.reservio.com/

Objednejte se na mob. 732 664 746

mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/masazni-terapie/cenik/

Ve Vyškově

Awakening je návrat k přirozenosti. Pomáhá najít člověku smysl a směr života, přijmout se jaký je...

Těším se na setkání.

IVETA AKASHA

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/blog/

Brno - Lesná, Haškova 1 - ROKLINKA

Akasha

AKASHA

Tato fotogalerie je prázdná.

Kontaktujte nás