Awakening-probuzení

Awakening terapie "probouzí" tělo

Probuďte svou životní energii ... kundalini energii, která
stoupá přes páteř a nese to nejlepší co v nás je ...

Masážní terapie na probuzení hadí síly ...

Probuďte v sobě hadí sílu, která je svinutá jako had v kostrči a čeká na své probuzení. Touží se projevit, aby mohla uzdravovat a ukázat svoji vnitřní sílu. Vaše schopnosti jsou možná skryté, neprojevené, ale již je čas je odhalit a využívat. Je čas na probuzení a pochopení, co je ve vás ukryto... probuzení potenciálu, vášně, radosti, tvořivosti, hojnosti ve všech oblastech života ... rozpomenutí se na to "kdo jsem" ...objevíte svobodu ...

Masáží je možné uvolnit v těle usazené bloky, které způsobují různé bolesti a onemocnění. Uvolníme prvotní příčinu a tělo se automaticky uzdravuje... dojde k nastavení nového vědomí v buněčné soustavě.

Naše pocity pramení z myšlenek. Změňte své myšlenky a změníte i pocity. Všechno je energie tvořená myšlenkami. Energie vytváří celý náš svět. Myšlenka je energie a pohyb vytváří energii.

Jaké je naše vědomí a myšlení, taková je naše realita.

"Nejlepší den je ten, kdy pochopíš, že tvůj život je ve tvých rukou."


Každý si přeje být tvůrcem svého života, být zdravý, cítit se svobodně, umět se správně rozhodovat, převzít zodpovědnost za svůj život, být šťastný, objevit svůj potenciál nebo poznat sám sebe. Často ale máme pocit, že se náš život neubírá směrem, kterým bychom si přáli, máme problémy ve vztazích s partnery, rodiči, dětmi. Cítíme se vyhořelí, unavení, stále dokola se nám opakují stejné věci, cítíme vnitřní napětí, nespokojenost nebo se potýkáme se zdravotními problémy.
To vše nás blokuje v tom žít svůj vlastní život v harmonii a v souladu.
K tomu, aby jsme žili svobodně svůj život, potřebujeme nahlédnout do svého nitra, zvědomit vše, co nám již neslouží a uvolnit to ze všech našich těl a ze svého života.

"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a
očekávat jiné výsledky."

Albert Einstein

Informace je jedna věc, zkušenost je druhá. Myslet a cítit, jsou dvě rozdílné věci. Říkat a žít. Mluvit a jednat. Je potřeba přestat "řečnit" a začít to žít!

Informace a vědění nestačí, je potřeba otevřít srdce a procítit.


1. Masáž zad, krku, šíje 60min. ......... 600,-

2. Masáž zad, krku, šíje, nohou  90-120min. ............. 900,-

3. Prohlubující masážní terapie Awakening + osobní konzultace Akasha terapie + turmalínový dárek ......... 1600,- Kč

140 min. masážní terapie (masáž zad, krku, šíje, rukou, nohou) + 60 min. komunikace (30 min před masáží a 30 min. po masáži)


Akasha

Objednejte se na mob. 732 664 746

mail: kouzlopritazlivosti@seznam.cz

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#garantovani-lektori

https://www.kouzlopritazlivosti.cz/akasha2/awakening-probuzeni/


O čem je Awakening?

Dovolím si sdílet slova mé učitelky této terapie Nicol Kozákové

 Awakening-probuzení, není jen o probuzení naší kundaliní energie(vnitřní síly), není jen o probuzení našeho těla, ale je především o poznání, pravdě a svobodě. Svoboda je ticho, život, klid, radost. Je to cesta k sobě samému. Celý proces je sjednocení se s Jednotou a zákonitostmi této planety. Vede nás k vidění a prožívání pravdy a integrity. Pokud máme vidění, vnitřní vidění věci, tak jak jsou, nastává svoboda. Vidění je svoboda.

 Awakening je probuzení našeho života uvnitř nás. Mnohdy býváme tlakem života velmi unaveni,bez energie a života. Nemáme čas sami na sebe natož na rodinu a blízké. Jsme tak zahlcení sami sebou, že se navzájem neprožíváme a žijeme si svoje životy uvězněni sami v sobě bez naplnění a radosti ze života, pouze přežíváme. Awakening má několik úrovní je to úroveň základní a dále diagnostická, hloubková.

 Vynikající výsledky jsou zaznamenány v uzdravování vnitřních vztahů rodin a to i fyzických nemocí. Základ je postavena na jednoduchosti, přirozenosti vůči univerzálním zákonům a praktičnosti. Je to velmi jednoduchý nástroj, kterým můžeme velmi pomoci jak sobě, tak lidem ve našem okolí.

 Awakening přijímám jako požehnání, které nám bylo dáno k tomu, abychom mohli proměnit naše bolesti a utrpení v radost a plný život.. Masáže Awakening se praktikuji i v oblasti speciální pedagogiky.

 V čem je její účinnost?

 Dotýká se nás samých, dotýká se principu a mechanizmů, které jsou v nás uloženy, působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu. Velkou úlohu hraje záměr, který je do metody vložen. Hlavní úlohu Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat naplno věci, přijmout realitu takovou, jaká je, a to má za důsledek rovnováhu a zdraví na úrovni fyzické, psychické a duchovní.

 Součástí Awakeningu a jeho vlivu je práce se záměrem, který má velkou roli v procesu uzdravování a štěstí.

Je výběrem a sjednocením prvků a účinných okruhů, které vzájemně na sebe reagují a propojují se na úrovní fyzické, (mentální, emocionální, psychické), duchovní. Proto za sebou nechává tak dobré výsledky.

Awakening je probuzení prožitku, probuzením naší vnitřní síly(kundaliní energie), naší podstaty v nás, je probuzením a uzdravením rovnováhy nejen fyzického aparátu (tělo, svaly, šlachy, orgány, páteř, systémy), ale také se dotýká mnohem hlubších principu na úrovni psychické, duševní, metafyzické. Je to přímá cesta ke zdroji. Je to napojení.

Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, potřebujete jen mít touhu tím projít a přijít. To ostatní se pak již děje automaticky.

https://www.awakening-klinika.cz/o-nas/#maseri-a-terapeuti

https://cestyksobe.cz/nicol-kozakova-nada-glacova-zdenka-tovarkova-zivot-v-jednote/7122

https://cestyksobe.cz/pravdou-k-lasce-nikol-kozakova-veronika-vykydalova-mgr-radka-rossaline-smicovska/15779

Kouzlo přitažlivosti e-book zdarma

Anketa

Máte zájem o masážní terapii Awakening?

Ano (5)
Ne (1)

Celkový počet hlasů: 8

Awakening-probuzení